من واین روز معمولی

پست 83

به نام خدا

امروز چهارشنبه 10 اردیبهشت 93

امروز پارسا تو خواب رکورد شکنی کرد و تا 10.40 خوابید.بعد هم طبق روال تا ظهر گذشت تا مامانش اومد.کلا یه روز عادی بود.اتفاق خاصی نیوفتاد.

اوضاع درس هم این هفته خرابه.ساختمان گسسته رو شروع کردم اصلا ازش خوشم نمیاد همینجوری سر سری چند صفحه ای خوندم.

فردا اول رجب هست.میگن این روزها خدا دعا ها رو زود میشنوه و اجابت میکنه. کاش صدای من هم بشنوه.فردا شب میشه شب ارزوها چند ساله که یه آرزو رو کردم و جوابی نیومد. من بازم ارزو میکنم و امید دارم به اجابتش.

خدایا خوشحالم کن.التماست میکنم

/ 1 نظر / 18 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]